1641R-221J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-221J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie 1641R-221J
Číslo dielu 1641R-221J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56277 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 49 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-221J TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 250MHz Detailný popis 220nH Shielded Molded Inductor 1.12A 67 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 67 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.12A
Aktuálny - Sýtosť 1.12A