1641R-152H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-152H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
  • správa
Špecifikácie 1641R-152H
Číslo dielu 1641R-152H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77132 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-152H TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 115MHz Detailný popis 1.5µH Shielded Molded Inductor 835mA 120 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 120 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 835mA
Aktuálny - Sýtosť 835mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1641R-151K
1641R-151K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH