1641R-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1641R-122J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1641R-122J
Číslo dielu 1641R-122J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60518 pcs Dátový hárok
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
tienenie Shielded séria 1641R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1641R-122J TR 2500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.2µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 130MHz Detailný popis 1.2µH Shielded Molded Inductor 900mA 100 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 100 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 900mA
Aktuálny - Sýtosť 900mA