160R-821KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160R-821KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM
listoch: 160R-821KS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 160R-821KS
Číslo dielu 160R-821KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5366 pcs Dátový hárok 160R-821KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Bulk Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 160R-821KS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 150MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 695mA 260 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 260 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 695mA