160-822HS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160-822HS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
listoch: 160-822HS.pdf
  • správa
Špecifikácie 160-822HS
Číslo dielu 160-822HS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3528 pcs Dátový hárok 160-822HS.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Bulk Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 160-822HS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 30MHz Detailný popis 8.2µH Unshielded Inductor 230mA 2.4 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 2.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 230mA