160-561KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160-561KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560NH 795MA 200 MOHM
listoch: 160-561KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 160-561KS
Číslo dielu 160-561KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 560NH 795MA 200 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5418 pcs Dátový hárok 160-561KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 160-561KS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 560nH
Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz
Detailný popis 560nH Unshielded Inductor 795mA 200 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 200 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 795mA Aktuálny - Sýtosť -