160-332JS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160-332JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM
listoch: 160-332JS.pdf
  • správa
Špecifikácie 160-332JS
Číslo dielu 160-332JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5472 pcs Dátový hárok 160-332JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 160-332JS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 76MHz
Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 310mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 310mA Aktuálny - Sýtosť -