160-123JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160-123JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 185MA 3.7 OHM SMD
listoch: 160-123JS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 160-123JS
Číslo dielu 160-123JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 185MA 3.7 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6367 pcs Dátový hárok 160-123JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
tienenie Unshielded séria 160
hodnotenie - Q @ Freq 41 @ 2.5MHz
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 160-123JS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz indukčnosť 12µH
Výška - sedenie (Max) 0.080" (2.03mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 24MHz
Detailný popis 12µH Unshielded Inductor 185mA 3.7 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 3.7 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 185mA Aktuálny - Sýtosť -