1537-721J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1537-721J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 470MA 660 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1537-721J
Číslo dielu 1537-721J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 470MA 660 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32130 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
tienenie Shielded séria 1537-7
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1537-721J TR 2500 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 50MHz Detailný popis 12µH Shielded Inductor 470mA 660 mOhm Axial
DC odpor (DCR) 660 mOhm Aktuálne hodnotenie 470mA
Aktuálny - Sýtosť 110mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1537-718J
1537-718J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 454MA 700 MOHM
Skladom: 25578 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH
Skladom: 24126 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1537-719K
1537-719K
popis: FIXED IND 8.2UH 425MA 800 MOHM
popis: FIXED IND 22UH 390MA 950 MOHM TH
popis: FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
popis: FIXED IND 10UH 321MA 1.4 OHM TH
popis: FIXED IND 12UH 470MA 660 MOHM TH
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety