1331R-563J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-563J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD
listoch: 1331R-563J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-563J
Číslo dielu 1331R-563J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35171 pcs Dátový hárok 1331R-563J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-563J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 56µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 15MHz Detailný popis 56µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 11 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 64mA
Aktuálny - Sýtosť 64mA
Súvisiace produkty
1331R-563K
1331R-563K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD
Skladom: 43416 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-563K.pdf
RFQ
1331R-564K
1331R-564K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD