1331R-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-391J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
listoch: 1331R-391J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1331R-391J
Číslo dielu 1331R-391J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36637 pcs Dátový hárok 1331R-391J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 42 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-391J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 230MHz Detailný popis 390nH Shielded Inductor 485mA 190 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 190 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 485mA
Aktuálny - Sýtosť 485mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-333J
1331R-333J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
Skladom: 34609 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-333J.pdf
RFQ
1331R-334H
1331R-334H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
Skladom: 25954 pcs
Stiahnuť ▼: 1331R-334H.pdf
RFQ
1331R-392K
1331R-392K
popis: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Stiahnuť ▼: 1331R-392K.pdf
1331R-391H
1331R-391H
popis: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Stiahnuť ▼: 1331R-391H.pdf
1331R-334J
1331R-334J
Stiahnuť ▼: 1331R-334J.pdf
1331R-391K
1331R-391K
Stiahnuť ▼: 1331R-391K.pdf
1331R-392H
1331R-392H
Stiahnuť ▼: 1331R-392H.pdf
1331R-334K
1331R-334K
Stiahnuť ▼: 1331R-334K.pdf
1331R-393J
1331R-393J
popis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331R-393J.pdf
1331R-392J
1331R-392J
Stiahnuť ▼: 1331R-392J.pdf
1331R-333K
1331R-333K
Stiahnuť ▼: 1331R-333K.pdf
1331R-393H
1331R-393H
Stiahnuť ▼: 1331R-393H.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety