1331R-333H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-333H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
listoch: 1331R-333H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331R-333H
Číslo dielu 1331R-333H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24794 pcs Dátový hárok 1331R-333H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 41 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-333H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz Detailný popis 33µH Shielded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 6.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 83mA
Aktuálny - Sýtosť 83mA