1331R-123H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331R-123H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
listoch: 1331R-123H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1331R-123H
Číslo dielu 1331R-123H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20410 pcs Dátový hárok 1331R-123H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331R
hodnotenie - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331R-123H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 35MHz Detailný popis 12µH Shielded Inductor 122mA 3 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 122mA
Aktuálny - Sýtosť 122mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331R-121K
1331R-121K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM