1331-681H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-681H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
listoch: 1331-681H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-681H
Číslo dielu 1331-681H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 27681 pcs Dátový hárok 1331-681H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 39 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-681H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz Detailný popis 680nH Shielded Inductor 430mA 240 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 240 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 430mA
Aktuálny - Sýtosť 430mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331-563H
1331-563H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD
Skladom: 20612 pcs
Stiahnuť ▼: 1331-563H.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
Skladom: 21979 pcs
Stiahnuť ▼: 1331-683H.pdf
RFQ
1331-682K
1331-682K
popis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Stiahnuť ▼: 1331-682K.pdf
1331-681J
1331-681J
popis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Stiahnuť ▼: 1331-681J.pdf
popis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331-564K.pdf
Stiahnuť ▼: 1331-682J.pdf