1331-562J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-562J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
listoch: 1331-562J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-562J
Číslo dielu 1331-562J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 37064 pcs Dátový hárok 1331-562J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-562J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 60MHz Detailný popis 5.6µH Shielded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 2.9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 124mA
Aktuálny - Sýtosť 124mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331-564H
1331-564H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Skladom: 25771 pcs
Stiahnuť ▼: 1331-564H.pdf
RFQ
1331-562K
1331-562K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Skladom: 46487 pcs
Stiahnuť ▼: 1331-562K.pdf
RFQ
1331-561J
1331-561J
popis: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Stiahnuť ▼: 1331-561J.pdf
Stiahnuť ▼: 1331-564J.pdf
popis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1331-474K.pdf
popis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD