1331-393J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-393J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
listoch: 1331-393J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-393J
Číslo dielu 1331-393J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32872 pcs Dátový hárok 1331-393J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 42 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-393J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 39µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 19MHz Detailný popis 39µH Shielded Inductor 75mA 7.9 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 7.9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 75mA
Aktuálny - Sýtosť 75mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331-394K
1331-394K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD
Skladom: 51213 pcs
Stiahnuť ▼: 1331-394K.pdf
RFQ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
Skladom: 49202 pcs
Stiahnuť ▼: 1331-393K.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
1331-392J
1331-392J
popis: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Stiahnuť ▼: 1331-392J.pdf