1331-332J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1331-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
listoch: 1331-332J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1331-332J
Číslo dielu 1331-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 42290 pcs Dátový hárok 1331-332J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Shielded séria 1331
hodnotenie - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1331-332J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 80MHz Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 185mA
Aktuálny - Sýtosť 185mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1331-331H
1331-331H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Skladom: 26477 pcs
Stiahnuť ▼: 1331-331H.pdf
RFQ
1331-333K
1331-333K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD