1330R-80G
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1330R-80G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
listoch: 1330R-80G.pdf
  • správa
Špecifikácie 1330R-80G
Číslo dielu 1330R-80G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21497 pcs Dátový hárok 1330R-80G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Unshielded séria 1330R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1330R-80G TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 7MHz Detailný popis 330µH Unshielded Inductor 45mA 28 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 28 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 45mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1330R-80F
1330R-80F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
Skladom: 15772 pcs
Stiahnuť ▼: 1330R-80F.pdf
RFQ
1330R-78F
1330R-78F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM SMD
Skladom: 14828 pcs
Stiahnuť ▼: 1330R-78F.pdf
RFQ
1330R-78K
1330R-78K