1330R-12F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1330R-12F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM
listoch: 1330R-12F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1330R-12F
Číslo dielu 1330R-12F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16953 pcs Dátový hárok 1330R-12F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Unshielded séria 1330R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1330R-12F TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 330MHz Detailný popis 470nH Unshielded Inductor 660mA 350 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 350 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 660mA