1330R-02F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1330R-02F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180NH 1.12A 120 MOHM
listoch: 1330R-02F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1330R-02F
Číslo dielu 1330R-02F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180NH 1.12A 120 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17290 pcs Dátový hárok 1330R-02F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
tienenie Unshielded séria 1330R
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1330R-02F TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 180nH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 550MHz Detailný popis 180nH Unshielded Inductor 1.12A 120 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 120 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.12A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1330R-00G
1330R-00G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150NH 1.23A 100 MOHM
Skladom: 19745 pcs
Stiahnuť ▼: 1330R-00G.pdf
RFQ
1330A 0031000
1330A 0031000