1325-473J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1325-473J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
listoch: 1325-473J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1325-473J
Číslo dielu 1325-473J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 21605 pcs Dátový hárok 1325-473J.pdf
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
tienenie Shielded séria 1325
hodnotenie - Q @ Freq 48 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 1325-473J TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 47µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 19MHz Detailný popis 47µH Shielded Molded Inductor 79mA 9.2 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 9.2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 79mA
Aktuálny - Sýtosť 79mA