1210R-823F
API DelevanAPI Delevan
1210R-823F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-823F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
listoch: 1210R-823F.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210R-823F
Číslo dielu 1210R-823F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55675 pcs Dátový hárok 1210R-823F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-823F TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 9MHz Detailný popis 82µH Unshielded Inductor 136mA 10 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 10 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 136mA
Súvisiace produkty
1210R-823J
1210R-823J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
Skladom: 57278 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-823J.pdf
RFQ
1210R-821K
1210R-821K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM