1210R-681H
API DelevanAPI Delevan
1210R-681H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-681H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
listoch: 1210R-681H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-681H
Číslo dielu 1210R-681H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74635 pcs Dátový hárok 1210R-681H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-681H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 160MHz Detailný popis 680nH Unshielded Inductor 588mA 600 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 600 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 588mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1210R-682F
1210R-682F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Skladom: 47627 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-682F.pdf
RFQ
1210R-682G
1210R-682G
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 72053 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-682G.pdf
RFQ
1210R-563K
1210R-563K
popis: FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1210R-563K.pdf
1210R-680K
1210R-680K
popis: FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210R-680K.pdf
1210R-682H
1210R-682H
Stiahnuť ▼: 1210R-682H.pdf
1210R-681K
1210R-681K
popis: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM