1210R-471J
API DelevanAPI Delevan
1210R-471J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-471J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
listoch: 1210R-471J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210R-471J
Číslo dielu 1210R-471J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65517 pcs Dátový hárok 1210R-471J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-471J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz Detailný popis 470nH Unshielded Inductor 644mA 500 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 500 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 644mA
Súvisiace produkty
1210R-472H
1210R-472H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Skladom: 77605 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-472H.pdf
RFQ
1210R-471F
1210R-471F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Skladom: 36517 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-471F.pdf
RFQ
1210R-472K
1210R-472K
Stiahnuť ▼: 1210R-472K.pdf
1210R-393K
1210R-393K
popis: FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD