1210R-393G
API DelevanAPI Delevan
1210R-393G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-393G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
listoch: 1210R-393G.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210R-393G
Číslo dielu 1210R-393G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60878 pcs Dátový hárok 1210R-393G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-393G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 39µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 14MHz Detailný popis 39µH Unshielded Inductor 170mA 6.4 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 6.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 170mA