1210R-391G
API DelevanAPI Delevan
1210R-391G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-391G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
listoch: 1210R-391G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-391G
Číslo dielu 1210R-391G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53180 pcs Dátový hárok 1210R-391G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-391G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 250MHz Detailný popis 390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 679mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1210R-391K
1210R-391K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Skladom: 74508 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-391K.pdf
RFQ
1210R-391J
1210R-391J
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 70473 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-391J.pdf
RFQ
1210R-390K
1210R-390K
popis: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210R-390K.pdf
1210R-390J
1210R-390J
Stiahnuť ▼: 1210R-390J.pdf
1210R-391F
1210R-391F
Stiahnuť ▼: 1210R-391F.pdf
1210R-333K
1210R-333K
popis: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD