1210R-332J
API DelevanAPI Delevan
1210R-332J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
listoch: 1210R-332J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-332J
Číslo dielu 1210R-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80066 pcs Dátový hárok 1210R-332J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210R-332J TR 500
1210R332J
DN42143JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 58MHz Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 393mA 1.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 1.2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 393mA