1210R-273J
API DelevanAPI Delevan
1210R-273J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-273J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD
listoch: 1210R-273J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-273J
Číslo dielu 1210R-273J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68165 pcs Dátový hárok 1210R-273J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená DN42054JDKR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 27µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 18MHz Detailný popis 27µH Unshielded Inductor 193mA 5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 193mA
Súvisiace produkty
1210R-330K
1210R-330K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
Skladom: 94916 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-330K.pdf
RFQ
1210R-272H
1210R-272H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM
Skladom: 79403 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-272H.pdf
RFQ
1210R-272K
1210R-272K
Stiahnuť ▼: 1210R-272K.pdf
1210R-273K
1210R-273K
popis: FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD