1210R-270J
API DelevanAPI Delevan
1210R-270J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-270J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM
listoch: 1210R-270J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210R-270J
Číslo dielu 1210R-270J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83060 pcs Dátový hárok 1210R-270J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-270J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 27nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.15GHz Detailný popis 27nH Unshielded Inductor 743mA 220 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 743mA
Súvisiace produkty
1210R-271K
1210R-271K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
Skladom: 68178 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-271K.pdf
RFQ
1210R-271H
1210R-271H
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 89119 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-271H.pdf
RFQ
1210R-223G
1210R-223G
popis: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1210R-223G.pdf
1210R-223K
1210R-223K