1210R-150J
API DelevanAPI Delevan
1210R-150J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-150J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM
listoch: 1210R-150J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210R-150J
Číslo dielu 1210R-150J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74945 pcs Dátový hárok 1210R-150J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-150J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 15nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7GHz Detailný popis 15nH Unshielded Inductor 871mA 160 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 871mA