1210R-120J
API DelevanAPI Delevan
1210R-120J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-120J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
listoch: 1210R-120J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-120J
Číslo dielu 1210R-120J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81020 pcs Dátový hárok 1210R-120J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-120J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 12nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.85GHz Detailný popis 12nH Unshielded Inductor 931mA 140 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 931mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1210R-121J
1210R-121J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM
Skladom: 69213 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-121J.pdf
RFQ
1210R-104J
1210R-104J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Skladom: 144418 pcs
Stiahnuť ▼: 1210R-104J.pdf
RFQ
1210R-120K
1210R-120K
popis: FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210R-120K.pdf
1210R-121G
1210R-121G
Stiahnuť ▼: 1210R-121G.pdf
1210R-104K
1210R-104K
Stiahnuť ▼: 1210R-104K.pdf
1210R-104F
1210R-104F
Stiahnuť ▼: 1210R-104F.pdf
1210R-103K
1210R-103K
popis: FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD