1210R-022J
API DelevanAPI Delevan
1210R-022J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210R-022J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
listoch: 1210R-022J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210R-022J
Číslo dielu 1210R-022J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 103317 pcs Dátový hárok 1210R-022J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 1210R-022J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 2.2nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.7GHz Detailný popis 2.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 50 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.562A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1210PC473KAT2A
1210PC473KAT2A
výrobcovia: AVX Corporation
popis: CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210
Skladom: 328365 pcs
Stiahnuť ▼: 1210PC473KAT2A.pdf
RFQ
1210R-027K
1210R-027K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM