1210-823H
API DelevanAPI Delevan
1210-823H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210-823H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
listoch: 1210-823H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210-823H
Číslo dielu 1210-823H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 73620 pcs Dátový hárok 1210-823H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210-823H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 9MHz Detailný popis 82µH Unshielded Inductor 136mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 10 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 136mA
Súvisiace produkty
1210-823F
1210-823F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
Skladom: 50288 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-823F.pdf
RFQ
1210-823G
1210-823G
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 70316 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-823G.pdf
RFQ
1210-822H
1210-822H
popis: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1210-822H.pdf
výrobcovia: Davies Molding, LLC.
popis: KNOB 0.250" PHENOLIC
Stiahnuť ▼: 1210-H.pdf
1210-822K
1210-822K
Stiahnuť ▼: 1210-822K.pdf
1210-823J
1210-823J
Stiahnuť ▼: 1210-823J.pdf
výrobcovia: 3M
popis: 3M QX PROTECTIVE EYEWEAR 1=1PC
Stiahnuť ▼: 12100-10000-20.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-823K.pdf
1210-A
1210-A
výrobcovia: 3M
popis: SCOTCH PRO STRENGTH DUCT TAPE 12
Stiahnuť ▼:
Stiahnuť ▼: 1210-822J.pdf
výrobcovia: Weidmuller
popis: CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ6 PG21
Stiahnuť ▼: 1210000000.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-822G.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety