1210-821J
API DelevanAPI Delevan
1210-821J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210-821J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
listoch: 1210-821J.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210-821J
Číslo dielu 1210-821J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 70091 pcs Dátový hárok 1210-821J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210-821J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 556mA 670 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 670 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 556mA
Súvisiace produkty
1210-821K
1210-821K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
Skladom: 71988 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-821K.pdf
RFQ
1210-821F
1210-821F
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 42396 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-821F.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1210-822F.pdf
1210-822H
1210-822H
Stiahnuť ▼: 1210-822H.pdf
1210-821G
1210-821G
Stiahnuť ▼: 1210-821G.pdf
popis: FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-820K.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-821H.pdf
popis: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
1210-820J
1210-820J
Stiahnuť ▼: 1210-820J.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-822G.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-822J.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety