1210-471J
API DelevanAPI Delevan
1210-471J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210-471J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
listoch: 1210-471J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210-471J
Číslo dielu 1210-471J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 75448 pcs Dátový hárok 1210-471J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210-471J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz Detailný popis 470nH Unshielded Inductor 644mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 500 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 644mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1210-472G
1210-472G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Skladom: 66968 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-472G.pdf
RFQ
1210-472H
1210-472H
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 81464 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-472H.pdf
RFQ
1210-472F
1210-472F
Stiahnuť ▼: 1210-472F.pdf
1210-470J
1210-470J
popis: FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-470J.pdf
popis: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-471G.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-471H.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-471F.pdf
1210-3S-600
1210-3S-600
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: SPD AC 3W+G 600VAC
Skladom: 197 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-3S-600.pdf
1210-472K
1210-472K
Stiahnuť ▼: 1210-472K.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-472J.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-471K.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety