1210-391H
API DelevanAPI Delevan
1210-391H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210-391H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
listoch: 1210-391H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210-391H
Číslo dielu 1210-391H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 79845 pcs Dátový hárok 1210-391H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210-391H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 250MHz Detailný popis 390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 679mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1210-391F
1210-391F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Skladom: 35408 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-391F.pdf
RFQ
1210-333K
1210-333K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Skladom: 56421 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-333K.pdf
RFQ
1210-333J
1210-333J
Stiahnuť ▼: 1210-333J.pdf
1210-392G
1210-392G
popis: FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
Stiahnuť ▼: 1210-392G.pdf
1210-392H
1210-392H
Stiahnuť ▼: 1210-392H.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-391J.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-392F.pdf
popis: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-390K.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-391G.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety