1210-223H
API DelevanAPI Delevan
1210-223H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210-223H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
listoch: 1210-223H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210-223H
Číslo dielu 1210-223H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 85140 pcs Dátový hárok 1210-223H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210-223H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz Detailný popis 22µH Unshielded Inductor 224mA 3.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 3.7 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 224mA
Súvisiace produkty
1210-271G
1210-271G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
Skladom: 48260 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-271G.pdf
RFQ
1210-222K
1210-222K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
Skladom: 70793 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-222K.pdf
RFQ
1210-223F
1210-223F
popis: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1210-223F.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-223K.pdf
1210-270J
1210-270J
popis: FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-270J.pdf
1210-222H
1210-222H
Stiahnuť ▼: 1210-222H.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-223G.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-223J.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-271F.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety