1210-123H
API DelevanAPI Delevan
1210-123H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210-123H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
listoch: 1210-123H.pdf
  • správa
Špecifikácie 1210-123H
Číslo dielu 1210-123H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 87379 pcs Dátový hárok 1210-123H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210-123H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 28MHz Detailný popis 12µH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 2.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 272mA
Súvisiace produkty
1210-122K
1210-122K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
Skladom: 70509 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-122K.pdf
RFQ
1210-151F
1210-151F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Skladom: 38866 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-151F.pdf
RFQ
1210-123J
1210-123J
popis: FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 1210-123J.pdf
1210-122G
1210-122G
Stiahnuť ▼: 1210-122G.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-122J.pdf
popis: FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-150K.pdf
1210-122H
1210-122H
Stiahnuť ▼: 1210-122H.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-123F.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-123G.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety