1210-018J
API DelevanAPI Delevan
1210-018J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210-018J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
listoch: 1210-018J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210-018J
Číslo dielu 1210-018J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 98106 pcs Dátový hárok 1210-018J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená 1210-018J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 1.8nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.7GHz Detailný popis 1.8nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 50 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.562A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Mill-Max
popis: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
Skladom: 117221 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-0-05-15-00-00-01-0.pdf
RFQ
1210-027J
1210-027J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Skladom: 86162 pcs
Stiahnuť ▼: 1210-027J.pdf
RFQ
1210
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: CONN PC PIN CIRC 0.125DIA NICKEL
Stiahnuť ▼: 1210.pdf
výrobcovia: Mill-Max
popis: CONN PC PIN SQUARE
1210-022M
1210-022M
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-022M.pdf
1210-018K
1210-018K
popis: FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
Stiahnuť ▼: 1210-018K.pdf
popis: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Stiahnuť ▼: 1210-018M.pdf
1210
výrobcovia: Adafruit
popis: SMT ADAPTERS 6 PACK 14SOIC/TSSOP
Stiahnuť ▼: 1210-022K.pdf
Stiahnuť ▼: 1210-022J.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety