108R-683H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 108R-683H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
listoch: 108R-683H.pdf
  • správa
Špecifikácie 108R-683H
Číslo dielu 108R-683H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11151 pcs Dátový hárok 108R-683H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 108R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 108R-683H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 68µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8.2MHz Detailný popis 68µH Unshielded Inductor 32mA 25 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 25 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 32mA