108R-563G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 108R-563G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
listoch: 108R-563G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 108R-563G
Číslo dielu 108R-563G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8073 pcs Dátový hárok 108R-563G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 108R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 108R-563G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 56µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8.5MHz Detailný popis 56µH Unshielded Inductor 33mA 23 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 23 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 33mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
108R-563K
108R-563K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD