108R-393GS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 108R-393GS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD
listoch: 108R-393GS.pdf
  • správa
Špecifikácie 108R-393GS
Číslo dielu 108R-393GS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7805 pcs Dátový hárok 108R-393GS.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 108R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 108R-393GS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 39µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 10MHz Detailný popis 39µH Unshielded Inductor 38mA 17 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 17 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 38mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
108R-393K
108R-393K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD
Skladom: 19043 pcs
Stiahnuť ▼: 108R-393K.pdf
RFQ
108R-333KS
108R-333KS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
Skladom: 21945 pcs
Stiahnuť ▼: 108R-333KS.pdf
RFQ
108R-393G
108R-393G