108R-183KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 108R-183KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
listoch: 108R-183KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 108R-183KS
Číslo dielu 108R-183KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23991 pcs Dátový hárok 108R-183KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 108R
hodnotenie - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 108R-183KS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 18µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 21MHz Detailný popis 18µH Unshielded Inductor 75mA 4.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 4.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 75mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
108R-223GS
108R-223GS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Skladom: 8653 pcs
Stiahnuť ▼: 108R-223GS.pdf
RFQ
108R-183GS
108R-183GS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Skladom: 8942 pcs
Stiahnuť ▼: 108R-183GS.pdf
RFQ
108R-183K
108R-183K