108R-153KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 108R-153KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
listoch: 108R-153KS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 108R-153KS
Číslo dielu 108R-153KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21696 pcs Dátový hárok 108R-153KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 108R
hodnotenie - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 108R-153KS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 15µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 24MHz Detailný popis 15µH Unshielded Inductor 79mA 4.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 4.2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 79mA