105R-822J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-822J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
listoch: 105R-822J.pdf
  • správa
Špecifikácie 105R-822J
Číslo dielu 105R-822J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20641 pcs Dátový hárok 105R-822J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-822J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 40MHz Detailný popis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 135mA