105R-821H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-821H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
listoch: 105R-821H.pdf
  • správa
Špecifikácie 105R-821H
Číslo dielu 105R-821H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13820 pcs Dátový hárok 105R-821H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-821H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 155MHz Detailný popis 820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 650 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 385mA