105R-682JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-682JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
listoch: 105R-682JS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 105R-682JS
Číslo dielu 105R-682JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19536 pcs Dátový hárok 105R-682JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-682JS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 42MHz Detailný popis 6.8µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 3.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 160mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
105R-682KS
105R-682KS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Skladom: 19029 pcs
Stiahnuť ▼: 105R-682KS.pdf
RFQ
105R-682J
105R-682J
výrobcovia: API Delevan