105R-681KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-681KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
listoch: 105R-681KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 105R-681KS
Číslo dielu 105R-681KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22440 pcs Dátový hárok 105R-681KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-681KS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 160MHz Detailný popis 680nH Unshielded Inductor 395mA 620 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 620 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 395mA