105R-391GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-391GS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
listoch: 105R-391GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 105R-391GS
Číslo dielu 105R-391GS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8701 pcs Dátový hárok 105R-391GS.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-391GS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 185MHz Detailný popis 390nH Unshielded Inductor 585mA 280 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 280 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 585mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
105R-391H
105R-391H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
Skladom: 13830 pcs
Stiahnuť ▼: 105R-391H.pdf
RFQ
105R-391KS
105R-391KS
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 21231 pcs
Stiahnuť ▼: 105R-391KS.pdf
RFQ
105R-391G
105R-391G
Stiahnuť ▼: 105R-391G.pdf
105R-391F
105R-391F
Stiahnuť ▼: 105R-391F.pdf
105R-391HS
105R-391HS
Stiahnuť ▼: 105R-391HS.pdf
105R-332K
105R-332K
popis: FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2 OHM