105R-271G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-271G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
listoch: 105R-271G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 105R-271G
Číslo dielu 105R-271G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8457 pcs Dátový hárok 105R-271G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-271G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 270nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 330MHz Detailný popis 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 230 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 650mA